Plansze lokacji: Dom Dandalosa

Dom Przyjemności Wszelakich kultu Dandalosa znajduje się pod numerem 10 na mapie Gradu. Ten przybytek Bohaterowie Graczy / Bohaterki Graczek będą miały okazję odwiedzić podczas kilku przygód załączonych do zestawu startowego gry.

Właścicielką lokalu jest Elenena Maqnifique. To lokal chętnie odwiedzany przez bogatych mieszkańców Gradu. Kobiety i zamożni kupcy zwykle pojawiają się w nim w maskach by zachować przynajmniej pozorną anonimowość. W domu Dandalosa płaci się wyłącznie złotem. Stojący w wejściu wykidajło Rok pilnuje by goście przed wejściem zdali broń do przechowalni.

W lokalu można pograć w gry hazardowe, zjeść egzotyczne potrawy, napić najlepszych gradzkich win, skorzystać z łaźni i łaziebnych pochodzących z różnych strona świata.

Plansze lokacji (2 różne, format A4):

  • parter: sala zbiorowa w której można pograć w kości i karty, a także spędzić miło czas na wymianie lokalnych plotek z „osobami na poziomie”,
  • piwnica: łaźnia z sofami, fotelami do relaksu; w wodzie pływają ryby, które żywią się zrogowaciałym naskórkiem
O autorze

Cześć, mam na imię Paweł i od 1991 gram w gry fabularne. Zwykle wcielam się w rolę Mistrza Gry, bo od początku mojej przygody z grami fabularnymi właśnie rola kreatora świata była dla mnie najbardziej pociągająca. Więcej o mnie dowiesz się z genezy powstania gry.

Dodaj komentarz

GDPR

    Używamy plików  cookies w celu zapewnienia jak najlepszego doświadczenia zakupowego. Zobacz nasza politykę prywatności.