FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące gry fabularnej Półmrok.
1.

Czy można zwrócić grę do sklepu?

Jeśli folia ochronna nie została zdjęta to można zwrócić grę w ciągu 14 dni. 

2.

Czy można zapłacić za grę w momencie jej odbioru?

Tak. Na stronie zamówienia należy wybrać opcję „płatność za pobraniem”. W takim wypadku zapłacisz za grę w momencie jej odbioru od kuriera.

3.

Gdzie mogę kupić grę Półmrok?

Grę można kupić w sklepie na tej stronie oraz w wybranych sklepach internetowych tj. Empik, Allegro…

4.

Gdzie mogę zobaczyć grę na żywo?

Regularnie bierzemy udział w konwentach fantasy oraz wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenia fantastyki. W tym roku byliśmy już na Bazyliszku, Copernicon, kilkukrotnie na Czas na Przygodę, a także Toporcon X. Regularnie gramy także w Południku Zero w Warszawie, w ramach weekendów z grą fabularna Półmrok. Zapisać się na grę można za pośrednictwem odnośnika na nasze stronie desktopowej (górne menu) lub na Facebook w grupie RPG – Warszawa (Gramy!). Zapraszamy Cię do udziału w tych wydarzeniach.

5.

W jaki sposób mogę otrzymać rabat na grę?

Jest na to kilka sposobów:

  • zapisać się na nasz newsletter „Czwartkowe inspiracje”. Co tydzień wysyłamy darmowe materiały o grze a wraz z nimi raz na jakiś czas kod rabatowy na zakup gry
  • śledzić nasze media społecznościowe. Zwykle dla naszych obserwujących mamy rabaty z takich okazji jak Dzień Darmowej Dostawy, Halloween, Dzień Gier Planszowych, Dzień Dziecka, itp.
  • brać udział w konwentach fantasy, a szczególnie tych poświęconych grom fabularnym. Podczas Coperniconu rozdaliśmy ponad 100 kodów rabatowych tym z odwiedzających, którzy wybrali udział w naszych sesjach…
  • przyjść na jedną z organizowanych albo prowadzonych przez nas sesji…

GDPR

    Używamy plików  cookies w celu zapewnienia jak najlepszego doświadczenia zakupowego. Zobacz nasza politykę prywatności.